Setkání s obyvateli "Tabuláku"

V olomouckém parku Malého prince proběhl další ročník akce "Den Tabulového Vrchu". Dnes již tradiční akce, kterou jsme společně s lidmi z tamní komise městské části zakládali v roce 2014, přinesla do zdejšího parku odpoledne plné soutěží a netradičních aktivit pro děti i rodiče.

Vážím si toho, že se kolektiv komise městské části hlásí k organizaci této netradiční akce, která je jedinečnou příležitostí pro setkávání obyvatel Tabulového Vrchu. Vedle řady atrakcí si mohli návštěvníci odnést i reprint oblíbené publikace "Tabulových Vrch v proměnách času", která přibližuje historii této městské části i jejího okolí a díky zajímavým fotografiím přináší zajímavé pohledy na lokalitu z doby před 100 lety i ze současnosti.

Každoročně se do této aktivity zapojuji a i letos jsem si z části nedělního odpoledne stráveného v parku Malého prince odnesl řadu zajímavých podnětů od obyvatel této městské části. Zajímali se především o údržbu zeleně, investice do modernizace dětských hřišť a sportovišť nebo o to, jak chce radnice řešit nedostatek parkovacích míst na sídlištích, což je právě na Tabuláku velmi aktuální téma.

Setkání s obyvateli "Tabuláku"